İLK KOLAJ KİTAP VE SETİM

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
kırtasiye puan : 175.000
Fiyat:
420,00 TL
Aynı Gün Kargo
Kolaj bir sanat aktivitesidir,  bir ifade biçimidir. Bu aktivite ile duygularınızı düşüncelerinizi yansıtan görsel ve metinler ile etkileşime giriyor, onları bir araya getirerek bir ifade ortaya çıkartıyorsunuz. Eser yaratıyorsunuz.

Kolaj deneyimi, ruhsal ve duygusal tatmin elde etmenize yardımcı olur. Bize psikolojik ve duygusal iyilik hali hissettirir.
Sanata ve kolaja biraz dokunduğunuzda, hayatınıza bir sanat ve kolaj aktivitesi kattığınızda estetik zevkiniz gelişir, beğeni normlarınız değişir.

Kolaj, kabaca bir tabirle kağıtların, fotoğrafların, kumaşların ve çeşitli pek çok ögenin küçük parçalar halinde kesilip bir araya getirilerek destekleyici bir yüzey üzerine konumlandırılmasıyla oluşturulan kolektif bir çalışmadır.

Bu sanatı icra edebilmeniz adına özel bir set hazırladık. Bu seti aldığınız zaman kolaj için başka bir materyale ihtiyaç duymayacaksınız. İlk kolajlarınızı rahatlıkla üreteceksiniz. Tabiiki kolajda sınır yoktur. Evinizde bulunan tüm materyallerle de kolaj yapabilirsiniz. Sizin zihin dünyanız ile sınırlı bir aktivitedir kolaj. 

Bu set size bir başlangıç olacak sizi tetikleyecek ve uçsuz bucaksız bir sanat aktivitesine başlamış olacaksınız. 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduİLKKOLAJ1
Marka-
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.